Račanská lokálka opäť vyráža na cesty-necesty

Veľa sa nenachodíte, o to viac uvidíte a ochutnáte vo viniciach či pivniciach našich malých vinárov, v závislosti od počasia. Račanská lokálka opäť začne premávať v piatkových termínoch a odvezie vás za zážitkami spojenými s tradíciami vinohradníckej obce.

Počas jazdy Račanskou lokálkou býva na palube výnimočná nálada.

Nastúpiť môžete vždy v piatok (prvý termín už 15. júla, o 16:00, 17:00 a 18:00) pred Nemeckým kultúrnym domom na ulici Barónka 3 a voziť sa môžete až do 22:00.

Pravidelné jazdy potrvajú až do piatka 30. októbra 2022.

Zakúpením vouchera získate okrem 14 kupónov na degustáciu vínka aj ďalšie benefity vrátane originálneho degustačného pohárika či kapsičky na krk.

Zakúpením vouchera získavate 14 kupónov na degustáciu vína u miestnych vinárov, praktickú kapsičku na krk s gravírovaným pohárom a informačnú brožúru s mapou pre ľahkú orientáciu.

V cene 16,90 eur je aj miestny sprievodca, ktorý vám bude nápomocný nie len praktickými radami, ale aj zaujímavými informáciami počas jazdy.

Račanská lokálka bude premávať pravidelne každý piatok. Začiatok jazdy je pred Nemeckým kultúrnym domom. Na jednotlivých zastávkach sa môžete zdržať tak dlho, ako uznáte za vhodné.

Degustačný balíček s náramkom dostanete po preukázaní sa voucherom (elektronickým alebo vytlačeným) pri prvom nástupe na Račanskú lokálku v objednanom čase pri Nemeckom kultúrnom dome. S náramkom sa môžete potom kdekoľvek na trase bezplatne presúvať lokálkou až do 22:00 h, ktorá absolvuje celý okruh každú hodinu.

Viac info a predaj voucherov tu

Za podporu ďakujeme organizácii Bratislava Region Tourism.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *